Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Kłodzku

Kalendarium

Poniedziałek, 2026-06-15

Imieniny: Jolanty, Lotara

LATO,LATO...

Lato, lato, lato czeka

Drodzy Czytelnicy. Dobiega końca kolejny rok szkolny. Wiele przeżyliście, wiele osiągnęliście, ale jeszcze więcej jest przed Wami.

Miło mi było spotykać Was w bibliotece, na szkolnych korytarzach, na zajęciach i organizowanych wspólnie imprezach. Tak dużo w Was radości, życzliwości, refleksji i empatii. Tak wiele i ja się od Was nauczyłam. Życzę Wam Młodzi Czytelnicy, żebyście trafili na odpowiednie dla siebie książki, takie, dzięki którym otworzą się przed Wami wspaniałe światy; takie, dzięki którym lepiej zrozumiecie siebie i innych; takie, przy których będziecie się śmiać i płakać; takie, przy których po prostu odpoczniecie.

Nasza biblioteka ma mnóstwo t a k i c h właśnie pozycji. Zapraszam. Przyjdźcie, przekonajcie się sami.

No i oczywiście, żebyście zawsze mieli wokół siebie tylko dobrych ludzi.

Do zobaczenia na czytelniczych ścieżkach!!!

 

PS  Zaglądnijcie też do zakładki: Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa, tam przypomnienie tego wszystkiego, co razem zrobiliśmy i przeżyliśmy.