Lato, lato, lato czeka
Drodzy Czytelnicy. Dobiega końca kolejny rok szkolny. Wiele przeżyliście, wiele osiągnęliście, ale jeszcze więcej jest przed Wami.
Miło mi było spotykać Was w bibliotece, na szkolnych korytarzach, na zajęciach i organizowanych wspólnie imprezach. Tak dużo w Was radości, życzliwości, refleksji i empatii. Tak wiele i ja się od Was nauczyłam. Życzę Wam Młodzi Czytelnicy, żebyście trafili na odpowiednie dla siebie książki, takie, dzięki którym otworzą się przed Wami wspaniałe światy; takie, dzięki którym lepiej zrozumiecie siebie i innych; takie, przy których będziecie się śmiać i płakać; takie, przy których po prostu odpoczniecie.
Nasza biblioteka ma mnóstwo t a k i c h właśnie pozycji. Zapraszam. Przyjdźcie, przekonajcie się sami.
No i oczywiście, żebyście zawsze mieli wokół siebie tylko dobrych ludzi.
Do zobaczenia na czytelniczych ścieżkach!!!
PS Zaglądnijcie też do zakładki: Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa, tam przypomnienie tego wszystkiego, co razem zrobiliśmy i przeżyliśmy.