Spotkanie autorskie z pisarką Sylwią Winnik oraz pasowanie na czytelnika klas pierwszych.
12 grudnia 2024 roku gościliśmy w naszej szkole panią Sylwię Winnik znaną pisarkę, dziennikarkę i blogerkę.
Pani Sylwia Winnik ukończyła dziennikarstwo we Wrocławiu. Interesuje się historią, szczególnie drugą wojną światową. Jest autorką bloga Czas na Książki. W 2015 roku została wybrana przez czytelników magazynu „Fanbook” Książkowym Blogerem Roku. Jest pomysłodawcą i współorganizatorem Literackiego Festiwalu Czas na Książki.
Pani Sylwia napisała serię książek dla dzieci pt. „Wanda Panda”. W bardzo prosty i ciekawy sposób opowiada o przygodach małej dziewczynki Wandy i jej misia Pandy.
Oto tytuły:
„Wanda Panda wita jesień”,
„Wanda Panda w przedszkolu”,
„Wanda Panda nad morzem”,
„Wanda Panda wita lato”,
‘Wanda Panda magiczne słowa”
„Wanda Panda na wsi’.
Seria CZARNY KOT to detektywistyczna podróż w świat zagadek i przygód. Słowiańska magia, niezwykłe legendy oraz fascynująca historia zabytków owianych tajemnicą – czekają na Ciebie!
Polecamy:
Tymek, Czarny Kot i zagadki pałacu Marianny
Tymek, Czarny Kot i śpiące lwy hrabiego
Tymek, czarny Kot i tajemnica krzywej wieży.
W trakcie spotkania uczniowie klas pierwszych zostali pasowani na czytelnika i otrzymali jedną z książek Pani Sylwii Winnik z imienną dedykacją dla każdego dziecka.