Dzień Ziemi 2025
24 kwietnia 2025r. odbył się w naszej szkole międzyklasowy konkurs pod hasłem: RATUJMY NASZĄ PLANETĘ. Czteroosobowe drużyny z klas 4 – 8 zmierzyły się z zadaniami wymagającymi wiedzy z zakresu ochrony środowiska. Ponadto reprezentanci klas musieli wykazać się błyskotliwością i kreatywnością podczas rozwiązywana rebusów, tworzenia tematycznych rymowanek oraz plakatów promujących oszczędzanie wody. W końcowej ocenie zespołów uwzględniono punkty przyznane za gazetki klasowe, przygotowane z okazji Dnia Ziemi.
Ostatecznie, po wyrównanej i zaciętej rywalizacji, zwyciężyła drużyna z klasy 8a. Drugie miejsce zajęła drużyna z klasy 6b. Na najniższym stopniu podium stanęły aż trzy zespoły: 4a, 6a i 7a.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy i umiejętności.
Organizatorzy: Iwona Data i Dorota Stodolnik