Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Kłodzku

Kalendarium

Poniedziałek, 2026-06-15

Imieniny: Jolanty, Lotara

ESA - działa od trzech lat

Logo

Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Kłodzku  już od trzech lat działa w ramach programu  Edukacyjna Sieć Antysmogowa – ESA.

 ESA to program cyfrowej edukacji ekologicznej realizowany przez NASK – Państwowy Instytut Badawczy we współpracy z Polskim Alarmem Smogowym.

ESA działa na rzecz poprawy jakości powietrza i klimatu – dla zdrowia, dla przyszłych pokoleń!

W tym roku nasi uczniowie będą:

- brać udział w zajęciach poświęconych tematyce ochrony środowiska;

- uczestniczyć w konkursach wiedzy lub plastycznych;

- angażować się w ogólnopolskie akcje;

Zachęcamy do korzystania z serwisu programu na stronie internetowej www.esa.nask.pl oraz zapoznawania się z informacjami i relacjami publikowanymi na stronie naszej szkoły.

Szkolni koordynatorzy projektu

Anna Kucmus-Rapacz i Dorota Stodolnik