
Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Kłodzku już od trzech lat działa w ramach programu Edukacyjna Sieć Antysmogowa – ESA.
ESA to program cyfrowej edukacji ekologicznej realizowany przez NASK – Państwowy Instytut Badawczy we współpracy z Polskim Alarmem Smogowym.
ESA działa na rzecz poprawy jakości powietrza i klimatu – dla zdrowia, dla przyszłych pokoleń!
W tym roku nasi uczniowie będą:
- brać udział w zajęciach poświęconych tematyce ochrony środowiska;
- uczestniczyć w konkursach wiedzy lub plastycznych;
- angażować się w ogólnopolskie akcje;
Zachęcamy do korzystania z serwisu programu na stronie internetowej www.esa.nask.pl oraz zapoznawania się z informacjami i relacjami publikowanymi na stronie naszej szkoły.

Szkolni koordynatorzy projektu
Anna Kucmus-Rapacz i Dorota Stodolnik