Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Kłodzku

Kalendarium

Poniedziałek, 2026-06-15

Imieniny: Jolanty, Lotara

SZKOLNY MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA 2025

SZKOLNY MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA 2025!

Tradycyjnie, w związku z obchodami Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, przeprowadzono w naszej szkole konkurs pod nazwą: Mistrz Tabliczki Mnożenia.  W dniu 21 listopada 2025r. odbyły się we wszystkich klasach 4-8 etapy klasowe, w których wyłoniono Klasowych Mistrzów Tabliczki Mnożenia. 

W gronie mistrzów znaleźli się: Milan Dragan z kl 4a, Antoni Obolewicz z kl 5a, Paweł Zych z kl 5b, Jan Koźbiał z kl 6a, Konrad Wiącek z  klasy 7a, Szymon Chrobak z kl 7b, Jakub Pikowski z kl 8a.

W dniu 27 listopada 2025r. przeprowadzono etap finałowy. W zaciętej rywalizacji, istotną rolę odegrała nie tylko znajomość tabliczki mnożenia ale również czas rozwiązania zadania konkursowego. I miejsce w konkursie i tytuł Szkolnego Mistrza Tabliczki Mnożenia 2025r. zdobył Jakub Pikowski z kl 8a. Pozostałe miejsca na podium zajęli: II miejsce Antoni Obolewicz z kl 5a oraz III miejsce Szymon Chrobak z kl 7b.

Wszystkim finalistom gratulujemy znajomości tabliczki mnożenia i biegłego posługiwania się nią podczas wykonywania obliczeń.

Organizatorki – nauczycielki matematyki:

Dorota Tybińska i Dorota Stodolnik