SZKOLNY MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA 2025!
Tradycyjnie, w związku z obchodami Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, przeprowadzono w naszej szkole konkurs pod nazwą: Mistrz Tabliczki Mnożenia. W dniu 21 listopada 2025r. odbyły się we wszystkich klasach 4-8 etapy klasowe, w których wyłoniono Klasowych Mistrzów Tabliczki Mnożenia.
W gronie mistrzów znaleźli się: Milan Dragan z kl 4a, Antoni Obolewicz z kl 5a, Paweł Zych z kl 5b, Jan Koźbiał z kl 6a, Konrad Wiącek z klasy 7a, Szymon Chrobak z kl 7b, Jakub Pikowski z kl 8a.
W dniu 27 listopada 2025r. przeprowadzono etap finałowy. W zaciętej rywalizacji, istotną rolę odegrała nie tylko znajomość tabliczki mnożenia ale również czas rozwiązania zadania konkursowego. I miejsce w konkursie i tytuł Szkolnego Mistrza Tabliczki Mnożenia 2025r. zdobył Jakub Pikowski z kl 8a. Pozostałe miejsca na podium zajęli: II miejsce Antoni Obolewicz z kl 5a oraz III miejsce Szymon Chrobak z kl 7b.
Wszystkim finalistom gratulujemy znajomości tabliczki mnożenia i biegłego posługiwania się nią podczas wykonywania obliczeń.
Organizatorki – nauczycielki matematyki:
Dorota Tybińska i Dorota Stodolnik