NASZA ZIEMIA W NASZYCH RĘKACH

26 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Ziemi. Z tej okazji przygotowano audycję radiową oraz międzyklasowy ekologiczny konkurs wiedzy dla uczniów klas IV – VII pod hasłem – Ratujmy naszą planetę . Obchody tego dnia mają na celu rozwijać wrażliwość ekologiczną, kształtować aktywną postawę wobec środowiska naturalnego, uświadamiać rolę, jaką możemy odegrać w ochronie naszej planety.

Wszyscy członkowie rywalizujących drużyn klasowych wykazali się dużą wiedzą i kreatywnością. Po zaciętej i szlachetnej walce ogłoszono wyniki.

I miejsce - klasa 6a – Piotr Biernacik, Martyna Górska, Maja Szymkowiak, Kacper Zawiślak

II miejsce – klasa 4a – Agata Hatala, Emilia Kula, Julia Stefanowicz, Olga Stefańska

III miejsce – klasa 7a – Lena Habdas, Patrycja Patycka, Paulina Pluta, Natalia Zając

G R A T U L U J E M Y