Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

Z głębi serca.

29 lutego w Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Ołdrzychowicach odbył się gminny etap Konkursu Recytatorskiego ,, Pegazik ”. Naszą szkołę pięknie reprezentowali: Artur Perełka z kl.5a, Julia Bartoszyn z kl.5b i Paulina Pempuś z kl.7a.

Kilkudziesięciu młodych ludzi ze szkół podstawowych Gminy Kłodzko płynęło na skrzydłach poezji i prozy, opowiadając różnorodne historie. Julia, Paulina i Artur wsparci przez panią Elżbietą Myślińską w wyborze tekstów- bardzo zajmujących i dopasowanych do ich wrażliwości – pokazali się z jak najlepszej strony. Tym razem tylko Paulina w kategorii klas VII – VIII uzyskała wyróżnienie. Brawa i gratulacje dla całej trójki! Zdobyli kolejne doświadczenie , dobrze poradzili sobie ze stresem i emocjami. Jesteśmy z Was dumni!