3a i 3b w Jaskini Niedźwiedziej.

Od książki do prawdziwej przygody!!! By wdrożyć w życie wiedzę odnośnie jaskiń, które od zawsze fascynowały człowieka, uczniowie klasy 3a i 3b wybrali się w dniu dzisiejszym do Kletna, do Jaskini Niedźwiedziej - do najpiękniejszej jaskini naciekowej w Polsce. Zachwyceni pięknem podziemnych korytarzy, uczniowie  podziwiali m.in wspaniałe stalaktyty, stalagmity i stalagnaty.  Zobaczyli również szczątki prastarych zwierząt, które w jaskiniach szukały schronienia. Udało nam się również spotkać jedną z najwspanialszych atrakcji jaskini- czyli nietoperza.

W drodze powrotnej czekała na uczniów niespodzianka z edukacji przyrodniczej. Wszyscy zainteresowani mogli na żywo zobaczyć prawdziwy skrzek, z którego już wkrótce powstaną młode żabki.
Wycieczka była baaaardzo udana. Zadowoleni i uśmiechnięci wróciliśmy do szkoły.