Nasze LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI już działa.
Dzisiaj na technice w klasie 4a uczniowie poznali budowę i zasadę działania drukarki 3D. Wydrukowaliśmy wcześniej zaprojektowany model podstawki pod szczoteczkę elektryczną.
Szkoła Podstawowa
im. Wł. St. Reymonta
w Kłodzku
Poniedziałek, 2026-06-15
Imieniny: Jolanty, Lotara
Nasze LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI już działa.
Dzisiaj na technice w klasie 4a uczniowie poznali budowę i zasadę działania drukarki 3D. Wydrukowaliśmy wcześniej zaprojektowany model podstawki pod szczoteczkę elektryczną.