W ramach projektu Laboratoria Przyszłości, klasa 3a tworzyła budowle z klocków LEGO.
Uczniowie mieli możliwość eksperymentowania i wykazania się kreatywnością. Zabawa była wspaniała. Za kilka dni ponownie zajrzymy do Laboratorium przyszłości.
Szkoła Podstawowa
im. Wł. St. Reymonta
w Kłodzku
Poniedziałek, 2026-06-15
Imieniny: Jolanty, Lotara
W ramach projektu Laboratoria Przyszłości, klasa 3a tworzyła budowle z klocków LEGO.
Uczniowie mieli możliwość eksperymentowania i wykazania się kreatywnością. Zabawa była wspaniała. Za kilka dni ponownie zajrzymy do Laboratorium przyszłości.