Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

Serduszko na Walentynki.

Serduszko na walentynki

6 lutego 2024r. klasa 5a po raz kolejny zawitała w gościnne progi Biblioteki Publicznej Gminy Kłodzko w Ołdrzychowicach. Dziewczętom i chłopcom tak spodobały się warsztaty string artpod czujnym okiem pani Marioli Huzar, że znowu ochoczo chwycili za młotki i gwoździe, aby na drewnianych deseczkach wystukać gorące walentynkowe serduszka. A potem kolorowymi sznureczkami wypełniali swoje naprawdę artystyczne dzieła. Aż milo było patrzeć na zapał i zaangażowanie młodych twórców.

To nie koniec atrakcji. Piątoklasiści mogli też sprawdzić swoją wiedzę z różnych dziedzin.. Kręcąc zamaszyście Kołem Fortuny odpowiadali na ciekawe i intrygujące pytania zadawane przez panią Alinę. Zabawa była wyśmienita, a nagrody smaczne.

To było miłe i zajmujące popołudnie. Kontakty z innymi bibliotekami w naszej gminie można uznać za przyjacielskie. Nasi uczniowie chętnie korzystają z ciekawej oferty zajęć.